Sidhuvudbild

Tävling

Gillinge Games Hoppning

Lördag 8/6
Tävlingen startar kl. 11.00, sekretariatet öppnar kl. 10.00
Telefon under dagen 0708504448
Startlistor kommer att finnas på vår hemsida dagen innan tävlingen
Anmälan och giltigt vaccinationsintyg skall uppvisas i sekretariatet
Lättare servering finns på plats
Anmälan sker via sms senast 3/6 till 0708504448, uppge hästens namn, ryttarens namn samt vilka klasser
du vill rida
Betalning på plats, kontant eller swish, 150:-/klass (omstart 50:-)
Rosett vid felfri runda, dock ej vid omstart

Bed: Clear Round
Klass 1: 40cm
Klass 2: 50cm
Klass 3: 60cm
Klass 4: 70cm
Klass 5: 80cm
Klass 6: 90cm

Gillinge Games Dressyr

Söndag 9/6
Tävlingen startar kl. 11.00, sekretariatet öppnar kl. 10.00
Telefon under dagen 0708504448
Startlistor kommer att finnas på vår hemsida dagen innan tävlingen
Anmälan och giltigt vaccinationsintyg skall uppvisas i sekretariatet
Lättare servering finns på plats
Anmälan sker via sms senast 3/6 till 0708504448, uppge hästens namn, ryttarens namn samt vilka klasser du vill rida
Betalning på plats, kontant eller swish, 200:-/klass
Rosett till placering 1, 2 och 3 i varje klass

Klass 1 Lätt C:1 2015
Klass 2 Lätt B:1 2019

Startlista Hoppning

40cm
1. Anne/Kalisse
2. Gunilla/Eliot
3. Elin/Mercy
4. Livia/Tottis
PAUS 5 MIN
50cm
1. Anne/Kalisse
2. Katja/Flugan
3. Fabian/Luffen
4. Hedda/Eliot
5. Ellinor/Tindra
6. Elin/Mercy
7. Johanna/Smulan
PAUS 5 MIN
60cm
1. Anne/Kalisse
2. Christina/Ginza
3. Emelie/Pippi
4. Hannah/Candy
5. Johanna/Smulan
6. Clara/Ior
PAUS 10 MIN (Om någon vill gå banan)
70cm
1. Sofia/Nobbe
2. Christina/Ginza
3. Moa/Silver
4. Louise/Hovdamen
5. Hannah/Candy
6. Clara/Ior
PAUS 5 MIN
80cm
1. Sofia/Nobbe
2. Hedwig/Zoya
3. Moa/Silver
4. Elisabeth/Myran
PAUS 5 MIN
90cm
1. Jennifer/Tindra
2. Hedwig/Zoya
3. Emelie/Pippi
4. Elisabeth/Myran

Startlista Dressyr

Lätt C:1 2015
1. Hedda/Eliot
2. Clara/Ginza
3. Nina/Gameboy
Lätt B:1 2019
1. Anne/Kalisse
2. Gunilla/Eliot
3. Elin/Acatchi
4. Monika/Prissan
5. Ewa/Tottis
6. Louise/Hovdamen